Pisanie prac dyplomowych - pytania i odpowiedzi

Staramy sie dostosowywać zawartość naszej strony tak by nie było wątpliwości co do jakości oferowanych usług. Jeśli jednak coś przeoczyliśmy i dalej Państwo mają pytania, ta sekcja jest własnie dla was.

Co wyróżnia nasze usługi?

Ciągle doskonalimy nasze usługi, dlatego też zawsze staramy się znaleźć kompromis pomiędzy ceną usługi a wysokim poziomem jej realizacji. Państwa komfort jest dla nas równie istotny co poziom naszych usług.

Kto będzie realizował Państwa usługę ?

Nasz zespół składa się z kilku redaktorów. Każdy z nich posiada tytuł magistra lub wyższy stopień naukowy. Redaktorzy wyspecjalizowani są w danej dziedzinie i z tej dziedziny pomagają naszym klientom.

Jakie mamy doświadczenie w pisaniu prac ?

W ciągu 4 lat naszej rynkowej działalności, otrzymaliśmy wiele wyjątkowych zleceń. Z naszych usług skorzystali studenci, uczniowie i profesorowie, którym najczęściej zależy na wsparciu publikacji i przetłumaczeniu jej na język angielski.

Jak złożyć zamówienie?

W celu złożenia zamówienia należy skorzystać z formularza kontaktowego w zakładce „kontakt”.

Jaka jest cena naszych usług?

Ceny naszych usług zaczynają się od 30 zł za stronę A4. Żeby poznać dokładną cenę usługi prosimy o skorzystanie z formularza kontaktowego lub odwiedzenie strony z cennikiem. By usprawnić proces wyceny prosimy o podanie: kierunku studiów, tematu pracy, ilości stron oraz terminu realizacji usługi. W celu poznania ceny swojej usługi zapraszamy do zakładki kontakt.

Jak można zapłacić za usługę ?

Płatność odbywa się w ratach. Klient przed złożeniem zamówienia otrzyma informację o wysokości poszczególnych rat. Płatności można dokonać w następujący sposób: – Poprzez bankowość internetową – Za pomocą płatności PAYPAL – Przelewem tradycyjnym, np. na poczcie

W jaki sposób otrzymuję zamówioną pracę ?

Wszelkie zrealizowane zlecenia zapisywane są w prywatnych folderach na tzw. chmurach jak onedrive czy gogle drive albo wysyłane mailem. Na pewno dostosujemy się do Państwa wymagań.

Jak długo trwa realizacja zlecenia ?

Nasz klient decyduje w jakim terminie chce otrzymać swój tekst. W nadzwyczajnych okolicznościach potrafimy wykonać usługę już w ciągu 48 godzin od złożenia zamówienia.

Jak i kiedy mogę zgłosić ewentualne poprawki ?

Klient ma prawo zgłaszać wszelkie poprawki do realizowanego zlecenia przez cały okres zlecenia oraz do 30 dni od daty przesłania finalnej wersji zlecenia. Po upływie terminu zgłaszania bezpłatnych poprawek serwis magisterska.pl zastrzega sobie prawo do pobierania opłat za wykonanie poprawek lub prawo odmowy ich realizacji.