Kategorie
Uncategorized

Podnośniki dla niepełnosprawnych z napędem hydraulicznym

odnośniki elektryczne dla niepełnosprawnych są idealne do swobodnego przemieszczania się zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz kilkupiętrowych budynków. Gwarantuje przyjemność jazdy.
Montażu platform podnośnikowych dla niepełnosprawnych Global Lift, można dokonać na ścianie nośnej, za pomocą specjalnych uchwytów montażowych przytwierdzonych do ściany lub wykorzystując metalową konstrukcję, która pozwala na umieszczenie platformy w dowolnej przestrzeni.
Możliwość montażu w szczególnie ciasnych klatkach schodowych. W rzeczywistości modele naszych platform są projektowane i produkowane zgodnie z przyjętą zasadą “szycia na miarę”, wykorzystując każdy wolny centymetr przestrzeni.
W szybie o maksymalnej wysokości 14 metrów, platformy elektryczne dla niepełnosprawnych mogą obsłużyć do 5 pięter w sposób całkowicie bezpieczny i zgodny z elementami architektonicznymi otoczenia , w którym zostały zainstalowane.
Szczególnej uwadze poświęcona jest dbałości o szczegóły i wykończenia, co wraz z szeroką gamą dostępnych opcji i kolorów, pozwala na pełne dostosowanie do indywidulanych potrzeb klienta